خانه | ورزش سه | آخرین چیزی که به آن فکر می کنیم حقوق بازیکنان است :: اقطاع نیوز| خبر ورزشی
آخرین چیزی که به آن فکر می کنیم حقوق بازیکنان است :: ورزش سه

آخرین چیزی که به آن فکر می کنیم حقوق بازیکنان است :: اقطاع نیوز| خبر ورزشی
کد خبر: ۱۶۷۴۹۹۰/۵۲

زمان: ۱۸:۵۱  
۱۳۹۹/۰۱/۰۴

بازدید: ۹,۸۳۰


دامیانو توماسی:

دامیانو توماسی، رئیس اتحادیه بازیکنان سری آ ابراز امیدواری کرد که این رقابت ها هر چه سریعتر از سر گرفته شود.

به گزارش “اقطاع نیوز”، در حال حاضر رقابت های سری آ به حالت تعلیق در آمد و باشگاه‌ها مشتاق هستند که بدانند از چه زمانی می توانند دوباره به میادین بازگردند. این در حالی است که با توجه به وضعیت وخیم شیوع ویروس کرونا در کشور ایتالیا، این امکان وجود دارد که رقابت های سری آ به طور کلی لغو شود.

 

تعلیق رقابت ها باعث شده که بسیاری از تیم‌ها به دنبال کاهش حقوق بازیکنان به منظور جلوگیری از مشکلات مالی باشند. با این وجود رئیس اتحادیه بازیکنان سری آ می گوید آخرین چیزی که به آن فکر می‌کنند، کاهش حقوق بازیکنان است. دامیانو توماسی در این باره گفت: ” ما حالا در ماه مارس هستیم و درباره احتمال بهبود پیدا کردن اوضاع صحبت می‌کنیم؛ چیزی که البته هنوز ثابت نشده است اما قطعا حقوق آخرین چیزی است که ما به آن فکر خواهیم کرد.”

 

 

 

 

دی توماسی در ادامه گفت: ” شروع دوباره مسابقات از ماه آگوست می تواند اتفاق مثبتی باشد. همه ما دوست داریم که مسابقات از سر گرفته شود چرا که این بدان معنا خواهد بود که وضعیت مثبت شده است. البته در مورد حقوق بازیکنان جزئیات خاصی مانند انتشار قراردادها نیز وجود دارد. امیدواریم دوباره تمرینات آغاز شود چرا که این یعنی وضعیت کشور ایتالیا بهتر شده است.”

 


آخرین چیزی که به آن فکر می کنیم حقوق بازیکنان است :: اقطاع نیوز – – ۲۰۲۰-۰۳-۲۳ ۱۸:۵۱:۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.