خانه | سایر استان ها | تهران | اطلاع رسانی مطلوب در مورد کرونا در ورامین وجود ندارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #تهران
ظرفیت های مختلف دشت ورامین در سال جدید به کار گرفته شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اطلاع رسانی مطلوب در مورد کرونا در ورامین وجود ندارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #تهران


به گزارش اقطاع نیوز، حجت الاسلام سید محسن محمودی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران با انتقاد از عدم اطلاع رسانی مطلوب و مناسب در مورد کرونا در منطقه ورامین اظهار داشت: روزانه در سطح کلان کشوری و مرکز استان اطلاع رسانی خوبی در مورد کرونا صورت می‌گیرد ولی در شهرستان ورامین متأسفانه اطلاع رسانی مناسبی صورت نمی‌گیرد گویا رسانه‌ها و مردم نامحرم هستند.

محمودی بیان داشت: متأسفانه هنوز برخی هشدارهای بهداشتی در شهرستان رعایت نمی‌شود و مردم از وضعیت بیمارستان‌های منطقه بی خبرند که اگر اطلاع رسانی مناسبی صورت بگیرد و آمار وضعیت موجود به اطلاع مردم برسد قطعاً شرایط متفاوت خواهد بود.

وی ضمن تسلیت به خانواده‌های داغ دیده و تشکر از روحانیون جهادی که تسکین بخش آلام خانواده‌های محترم هستند افزود: متأسفانه شاهد فوت و دفن غریبانه عزیزان این منطقه هستیم که باید مردم‌از وضعیت موجود باخبر باشند تا هشدارها و مراقبت‌ها را جدی بگیرند.

امام جمعه موقت ورامین بیان داشت: من چند مرتبه به مسئولان امر بخاطر سستی در اطلاع رسانی گله کرده ام ولی متأسفانه وضعیت اصلاح نشده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: اگر چه ما از صدا و سیمای استانی محرومیم ولی خبرگزاری‌ها و فعالان فضای مجازی را داریم‌که می‌توانند بازوی مسئولان باشند ولی چرا از این ظرفیت استفاده نمی‌شود نمی دانم.

امام جمعه موقت ورامین اظهار داشت: من به عنوان فردی که در رسانه نیز دستی برآتش دارد عرض می‌کنم: چه بسا با اطلاع رسانی سریع و هشدارهای مناسب و تولیدات رسانه‌ای در منطقه بتوان جانی را نجات داد و این انتقادات از سر دلسوزی است که امیداست جامه عمل پوشانده شود.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.