خانه | سایر استان ها | لرستان | اقدامات مدافعان نظام سلامت تداعی کننده دوران ۸ سال دفاع مقدس است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #لرستان
اقدامات مدافعان نظام سلامت تداعی کننده دوران ۸ سال دفاع مقدس است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اقدامات مدافعان نظام سلامت تداعی کننده دوران ۸ سال دفاع مقدس است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #لرستان


به گزارش اقطاع نیوز، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی امروز یکشنبه در دیدار با پرسنل بیمارستان شهدای عشایر به مناسبت سال نو و مبعث رسول اکرم (ص)، گفت: شما مدافعان نظام سلامت سال نو را در حالی آغاز کردید که با همبستگی و همدلی برای سلامت دیگران «حول حالنا الی احسن الحال» را با نیت ریشه کنی بیماری کرونا و بهبود حال مبتلایان زمزمه کردید و این کار شما تداعی کننده دوران هشت سال دفاع مقدس و رشادت رزمندگان اسلام در جنگ تحمیلی است.

وی، بیان داشت: امسال بهار را شما مدافعان سلامت در حالی آغاز کردید که جانانه پای سلامت هموطنانمان ایستاده‌اید، شکوه و عظمت لحظه‌های دشوار این روزها بر شما و خانواده‌های صبورتان می‌گذرد و لحظه‌ای بیماران دردمند را تنها نخواهید گذاشت، با تمام وجود در برابر بزرگی و رشادت شما تعظیم می‌کنم.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان، عنوان کرد: بنده با تبریک سال جدید و مبعث سیدکائنات عالم هستی حضرت محمد مصطفی (ص) از ریاست دانشگاه، کادر درمانی، بهداشتی، پزشکان، پرستاران، پیراپزشکان، نیروهای اداری و خدماتی و شبکه‌های بهداشت و درمان شهرهای استان به عنوان زحمت کشان و مدافعین سلامت قدردانی و تشکر می‌کنم.

بنابر این گزارش، در این دیدار و بازدید که در اورژانس بیمارستان عشایر خرم آباد انجام شد مدیر حوزه ریاست، معاون توسعه و معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی لرستان حضور داشتند که لوح تقدیر و سبد گل توسط نماینده ولی فقیه در استان به رئیس بیمارستان و پرستاران این بیمارستان اهدا شد.


اقدامات مدافعان نظام سلامت تداعی کننده دوران ۸ سال دفاع مقدس است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان – – ۲۰۲۰-۰۳-۲۲ ۱۲:۵۳:۰۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.