خانه | سایر استان ها | آذربایجان غربی | ایستهای بازرسی در۴محور آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی مستقر شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #آذربایجان غربی
مشارکت مردم رکن اساسی مبارزه با کرونا ویروس است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ایستهای بازرسی در۴محور آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی مستقر شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #آذربایجان غربی


به گزارش اقطاع نیوز، علی مصطفوی روز دوشنبه در ارتباط ویدئو کنفرانسی استانداران آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل افزود: به منظور پیشگیری از افزایش شیوع ویروس کرونا در تعطیلات نوروزی بر اساس توافقات صورت گرفته در ۴ محور مابین آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی ایست‌های مشترک بازرسی کنترل تردد مستقر می‌شوند.

وی ادامه داد: به همت ارتش و حضور نیروی انتظامی در محورهای جاده شهید کلانتری از روستای آق گنبد، میاندوآب به ملکان، سلماس به تسوج و سه راهی ایواوغلی به سمت مرند ایست‌های بازرسی مشترک با آذربایجان شرقی جهت تشدید کنترل‌های ترددی مستقر می‌شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از مردم و مسافران درخواست کرد جهت قطع زنجیره انتقال ویروس از هرگونه تردد غیرضروری خودداری کنند.

به منظور هماهنگی و انسجام بخشی به اقدامات کنترلی جهت قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، استانداران آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل به همراه برخی از اعضای ستادهای استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا در ارتباطی تصویری به تشریک مساعی و اتخاذ سیاست‌های مشترک تشدید محدودیت در ترددها پرداختند.

استاندار شهریاری در این ارتباط تصویری که همزمان با چهارمین روز از فروردین ماه برگزار شد بر لزوم اجرای محدودیت‌های ویژه کنترلی در گذرگاه‌های ارتباطی به آذربایجان شرقی تاکید کرد و گفت: به طور قطع اعمال محدودیت ویژه در ترددهای بین استانی سهم بسزایی در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا دارد.

در این ارتباط تصویری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب ارتش، فرمانده انتظامی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی نیز حضور داشتند.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.