خانه | سایر استان ها | یزد | ساخت تونل‌های ضدعفونی در فرودگاه یزد برای اولین بار در کشور – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #یزد
ساخت تونل‌های ضدعفونی در فرودگاه یزد برای اولین بار در کشور - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ساخت تونل‌های ضدعفونی در فرودگاه یزد برای اولین بار در کشور – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #یزد


محسن صادقیان در گفتگو با اقطاع نیوز با اشاره به ساخت تونل‌های ضد عفونی فرودگاه شهید صدوقی یزد برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، از استفاده از دانش شرکت‌های دانش بنیان یزدی در ساخت این تونل تقدیر کرد.

وی با اشاره به اینکه این تونل‌ها از امروز در فرودگاه شهید صدوقی یزد راه‌اندازی شد، افزود: تونل‌های ضدعفونی در ورودی و خروجی تردد مسافران هوایی نصب شد.

صادقیان بیان کرد: با توجه به انتشار ویروس کرونا در کشور و تصمیمات ستاد کرونای استان در پیشگیری از انتشار این ویروس و تمام تلاش‌هایی که مسئولان استان در حال انجام هستند، عنوان کرد: یکی از مبادی اصلی ورودی مسافران، شرکت فرودگاه بین المللی یزد است و با توجه به اینکه از طریق این فرودگاه تعداد زیادی مسافر در بازه زمانی کوتاه وارد و خارج می‌شوند، رعایت موارد بهداشتی در راستای ضد عفونی کردن مسافران و وسایل آنها از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی ادامه داد: محلول مورد استفاده برای ضدعفونی در این تونل‌ها دارای تائیدیه سازمان غذا و داروی کشور بوده و برای ضدعفونی کردن بسیار مؤثر است.

صادقیان بیان کرد: در این تونل، مسافران در مدت زمان کمتر از یک دقیقه ضدعفونی می‌شوند و به طور قطع این زمان کوتاه می‌تواند رضایتمندی را هم از اصل کار ضدعفونی و هم صرف زمان کم، ایجاد کند.

وی گفت: قرار است کیفیت کار از سوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد مورد بررسی قرار گیرد و در ادامه در ترمینال مسافربری و ایستگاه راه آهن یزد نیز مورد استفاده قرار گیرد زیرا در این محل‌ها تعداد زیادی مسافر تردد می‌کنند و این امر به کنترل و مقابله با شیوع کرونا کمک می‌کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد از مجموعه کارکنان شرکت فرودگاه‌های شهید صدوقی یزد به ویژه برای استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان استان و تلاش برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا قدردانی کرد.


ساخت تونل‌های ضدعفونی در فرودگاه یزد برای اولین بار در کشور – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان – – ۲۰۲۰-۰۳-۲۱ ۱۶:۵۷:۵۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.