خانه | سایر استان ها | کرمانشاه | متخلفین زمین خواری پارک شرقی تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #کرمانشاه
متخلفین زمین خواری پارک شرقی تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

متخلفین زمین خواری پارک شرقی تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #کرمانشاه


به گزارش اقطاع نیوز به نقل از دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه، شهرام کرمی اظهار کرد: پس از وصول گزارشاتی مبنی بر مشاهده تخلف دیوارکشی در بخشی از پارک شرقی کرمانشاه پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با بررسی‌های انجام شده از سوی ضابطین دستگاه قضائی یک فقره زمین خواری در این پارک تائید شد و از ادامه عملیات دیوارکشی در این پارک جلوگیری به عمل آمد.

مدعی العموم کرمانشاه تصریح کرد: پس از احراز تخلف زمین خواری در پارک شرقی کرمانشاه، دستورات قاطع و سریع در خصوص شناسایی و برخورد با مباشرین، شرکاء و معاونین جرم مذکور و همچنین قصور یا عدم قصور مأمورین دولتی و شهرداری صادر شد.

وی با هشدار به زمین خواران و متصرفین اراضی ملی در استان، اعلام کرد: با متجاوزان به اراضی ملی بشدت برخورد کرده و هرگونه دست درازی به این اراضی را قطع می‌کنیم.

این مسئول اضافه کرد: بهره مندی از منابع طبیعی، هوای پاک و فضای سبز از حقوق حقه عامه شهروندان بوده و با شخص و یا اشخاصی که قصد تجاوز به حقوق عمومی را دارند به شدت برخورد خواهد شد.

کرمی در ادامه خواستار هوشیاری بیشتر دستگاه‌های اجرایی ذیربط مانند شهرداری، امور اراضی، میراث فرهنگی، منابع طبیعی و محیط زیست در برخورد با زمین خواران و متصرفین اراضی طبیعی و ملی شد و گفت: با توجه به اینکه در تعطیلات نوروزی قرار داریم، عده‌ای از سودجویان و زمین خواران ممکن است به خیال تعطیلی دستگاه‌های ذیربط تخلفاتی داشته باشند، لذا انتظار داریم دستگاه‌های مذکور هشیاری خود را حفظ و راه هرگونه تخلف را بر این سودجویان ببندند.

وی در پایان اعلام کرد: متخلفین باید آگاه باشند که چشمان دستگاه قضائی و نیروهای انتظامی و امنیتی بیدار است و اجازه تخلف را به آنها نمی‌دهیم.


متخلفین زمین خواری پارک شرقی تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان – – ۲۰۲۰-۰۳-۲۲ ۲۳:۴۳:۳۷

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.