خانه | سایر استان ها | اردبیل | مسیل‌های اصلی شهر اردبیل لایروبی شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #اردبیل
مسیل‌های اصلی شهر اردبیل لایروبی شدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مسیل‌های اصلی شهر اردبیل لایروبی شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #اردبیل


حمید لطف اللهیان به اقطاع نیوز گفت: با توجه به ورود سامانه ناپایدار جوی و شدت بارش‌های بهاری به منظور انجام اقدامات پیشگیرانه احتیاطی تمامی نیروهای خدمات شهری شهرداری اردبیل به صورت شبانه روزی اقدام به لایروبی مسیل‌های اصلی و رفت و روب و نظافت شهری کردند.

وی افزود: فعالیت نوروزی در راستای شاداب سازی چهره شهر نیز در سال جدید به صورت شبانه روزی انجام شده که شست و شوی مخازن زباله به صورت مستمر، لایروبی کانالهای سنگی، برداشت مازاد، تنظیف، پاکسازی محلات، گلکاری میادین، شستشوی جداول و خیابان‌ها از جمله این اقدامات است.

شهردار اردبیل همچنین با بیان اینکه در فضای سبز شهری نیز اقداماتی مانند گلکاری، نظافت بوستان‌های منطقه و حمل گل از واحد تولیدات گل و گیاه در حال انجام است، افزود: با هدف حفظ سلامتی پاکبانان نیز بیش از ۶ هزار ماسک و دستکش در بین این تلاشگران توزیع شده است.

وی به نصب المان‌ها و نورپردازی‌های نوین شهری باهدف زیباسازی و خلق جلوه‌های بصری در سطح شهر اشاره کرد و گفت: تمامی بیلبوردها و تابلوهای شهر نیز حاوی پیام‌های بهداشتی جهت اطلاع رسانی و آگاه سازی شهروندان است.

شهردار اردبیل همچنین بیان کرد: عملیات ضدعفونی و گندزدایی توسط نیروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در اماکن پرتردد و معابر عمومی برای پیشگیری از ویروس کرونا همچنان ادامه داد و شهرداری اردبیل قطعاً در کنار سایر نهادها تا اعلام شدن وضعیت سفید اقدامات پیشگیرانه خود را متوقف نخواهد کرد.اقطاع نیوز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.