خانه | سایر استان ها | آذربایجان غربی | مشکلی در تامین اقلام اساسی مردم در آذربایجان غربی نداریم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #آذربایجان غربی
مشکلی در تامین اقلام اساسی مردم در آذربایجان غربی نداریم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مشکلی در تامین اقلام اساسی مردم در آذربایجان غربی نداریم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #آذربایجان غربی


به گزارش اقطاع نیوز، بهنام شهدی صبح دوشنبه در جلسه کمیته اقتصادی ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا برای چند ماه آینده ذخیره کافی در زمینه اقلام اساسی صورت گرفته است اضافه کرد: پیش بینی‌های لازم برای تأمین اقلام اساسی استان تا زمان شکست کرونا و پس از آن اندیشیده شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

وی با تاکید بر اینکه طبق مصوبه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا باید علاوه بر داروخانه‌های شبانه روزی و بیمارستانی، ۵۰ درصد داروخانه‌های روزانه نیز در ایام عید فعال باشند از دستگاه‌های نظارتی خواست بر این روند نظارت داشته باشند.

شهدی با اشاره به اینکه در خصوص اقلامی چون دستکش و محلول و ژل های ضدعفونی مشکلی وجود ندارد گفت: برای تأمین نیاز استان در خصوص ماسک نیز سناریوهای مختلفی پیش بینی شده و به زودی این موضوع نیز به ثبات لازم می‌رسد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از گروه‌های مردمی جهت تأمین اقلام بهداشتی و ضدعفونی تصریح کرد: استفاده از این تولیدات نیازمند آن است که دستور العمل های بهداشتی در فرایند تولید و توزیع رعایت شود.

وی همچنین از همراهی اتاق اصناف در خصوص تعطیلی کسب و کارهای غیرضروری در راستای اجرای پویش ۲۹۱۴ نیز قدردانی کرد و افزود: به طور قطع با همدلی و همراهی و اجرای دقیق مصوبات ملی و استانی می‌توانیم بر این بحران پیروز شویم.

شهدی با بیان اینکه هنوز شیب شیوع بیماری کرونا در استان بالاست افزود: مردم ضمن رعایت نکات بهداشتی به توصیه‌های ایمنی توجه کرده و همچنان با خودداری از سفر در منازل خود بمانند.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.