خانه | سایر استان ها | همدان | نسخه واحد برای مدیریت نقاط مختلف شهر همدان جوابگو نیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #همدان
نسخه واحد برای مدیریت نقاط مختلف شهر همدان جوابگو نیست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

نسخه واحد برای مدیریت نقاط مختلف شهر همدان جوابگو نیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #همدان


به گزارش اقطاع نیوز، حمید بادامی نجات ظهر دوشنبه در صحن شورای شهر همدان با بیان اینکه طی دو سه روز گذشته نگرانی مردم از بابت شیوع کروناویروس در همدان بالا رفته گفت: وقتی سلامت جامعه در خطر باشد هر صحبتی به التهاب آن دامن می‌زند.

وی با بیان اینکه در حالت‌هایی که التهاب جامعه را می‌گیرد بهترین حالت این است که با مردم صحبت شود، گفت: مردم نباید احساس کنند شهر رها شده و باید واقعیت‌ها را اطلاع‌رسانی کرد تا آرامش به جامعه برگردد.

بادامی نجات با بیان اینکه اگر مردم در صحنه نباشند و کمک نکنند کار پیش نخواهد رفت، اظهار داشت: باید از فضای مجازی به عنوان یک فرصت در این زمینه بهره برد.

نایب رئیس شورای شهر همدان با بیان اینکه در برخی مناطق حاشیه شهر همدان اوضاع به نحوی است که انگار از وجود ویروس کرونا غفلت شده و هیچ اتفاقی رخ نداده است، گفت: نمی‌توان با یک نسخه کل شهر را مدیریت کرد و باید راهکارهایی متناسب با موقعیت آن منطقه در نظر گرفت.

دادستان همدان نیز در این نشست اظهار کرد: دفاتر اسناد رسمی به صورت داوطلبانه فعالیت خود را تعطیل و دفاتر عقد و ازدواج نیز تعطیل شدند.

حسن خانجانی بابیان اینکه باید منسجم و با سیاست مشخص، اقدامات لازم را انجام داد، تصریح کرد: انتقاداتی که درباره مدیریت استان مطرح می‌شود، صحیح نیست و همه مسئولان با تمام توان در حال خدمت هستند.

دادستان همدان با تأکید بر اینکه با وجود همه اخطارها برخی از افراد همچنان رعایت نمی‌کنند ادامه داد: هفته بعد با پیک سنگین بیماری مواجه خواهیم شد در حالی که مردم از باز بودن بازار گلایه داشتند اما خودشان وارد بازار می‌شدند.


نسخه واحد برای مدیریت نقاط مختلف شهر همدان جوابگو نیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان – – ۲۰۲۰-۰۳-۲۳ ۱۸:۳۰:۱۹

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.