خانه | سایر استان ها | همدان | ورود خودروهای پلاک غیربومی به نهاوند ممنوع شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #همدان
ورود خودروهای پلاک غیربومی به نهاوند ممنوع شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ورود خودروهای پلاک غیربومی به نهاوند ممنوع شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #همدان


به گزارش اقطاع نیوز، مراد ناصری ظهر دوشنبه در بازدید از مبادی ورودی شهرستان نهاوند، گفت: امروز در نیمه دوم بحران کرونا ویروس هستیم و باید برای گذر از این بحران رویکرد اجرایی ما تغییر کند.

وی بابیان اینکه نسخه اجرایی شهرستان نهاوند در ستاد پیشگیر مبارزه با کرونا مصوب شده گفت: کار ضدعفونی معابر شهری و روستایی شهرستان نهاوند تا پایان تعطیلات نوروز در دستور کار است.

فرماندار نهاوند با اشاره به اینکه در کنار ضدعفونی و گندزدایی شهرستان باید اقداماتی دیگری نیز انجام شود، گفت: امروز طی هماهنگی‌های قبلی ورود هرگونه خودروی پلاک غیربومی به داخل شهرستان با کمک نیروی انتظامی و سپاه ناحیه نهاوند ممنوع شده است.

ناصری با تأکید بر اینکه از امروز تنها خودروهایی که مربوط به شهرستان نهاوند باشد حق ورود به شهرستان را دارند، گفت: در مجموعه شورای تأمین نیز این مهم به تصویب رسیده و به مدت ۱۰ روز پلیس، بسیج، راهور، نماینده فرماندار با مشارکت راهداری این مهم اجرایی می‌شود.

وی با اشاره بااینکه تمامی ورودی‌های شهرستان نهاوند از سمت آورزمان، کرمانشاه، میدان سید شهدا و قلعه قباد به‌صورت ۲۴ ساعته و بدون وقفه کنترل می‌شود، تصریح کرد: در این مجموعه همه باید جدی ورود کنیم شهرداری نیز با نصب بنرها در تمامی ورودی‌های شهرستان اطلاع‌رسانی لازم را انجام دهند.

فرماندار نهاوند خطاب به فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: کمیته بازرسی با حضور نمایندگان ادارات برای نظارت بر عملکرد دستگاه‌های متولی نیز تشکیل شود.


ورود خودروهای پلاک غیربومی به نهاوند ممنوع شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان – – ۲۰۲۰-۰۳-۲۳ ۱۶:۵۰:۰۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.