خانه | سایر استان ها | لرستان | پیگیری اجرای مصوبه تعطیلی اصناف غیرضروری توسط گشت‌های مشترک – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #لرستان
پیگیری اجرای مصوبه تعطیلی اصناف غیرضروری توسط گشت‌های مشترک - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پیگیری اجرای مصوبه تعطیلی اصناف غیرضروری توسط گشت‌های مشترک – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #لرستان


به گزارش اقطاع نیوز، محمدرضا صفی خانی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با عنایت به تاکید رئیس جمهور و بر اساس تصمیمات اتخاذه شده د ر جلسه شورای تأمین شهرستان خرم آباد، همه واحدهای صنفی به‌جز نانوایان، میوه و تره بارفروشان، مرغ فروشان، قصابان، خواروبارفروشان، فروشگاه‌های بزرگ موادغذایی و فروشندگان اقلام بهداشتی می‌بایست تا ۱۵ فروردین ماه فعالیت صنفی خود را متوقف کنند.

وی ادامه داد: به همین منظور برای جلوگیری از تردد و تجمع مردم در سطح شهر و بازار، گشت مشترکی با حضور ادارات صمت، اتاق اصناف، اماکن نیروی انتظامی و مرکز بهداشت، تشکیل و واحدهای صنفی را که نسبت به این مصوبه اقدام نکنند، پلمب خواهند شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان ضمن همراهی با تیم گشت زنی بیان داشت: گشت مشترک بازرسان سازمان با همکاری بازرسین اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی و اماکن نیروی انتظامی تا پایان تعطیلات صبح و بعدازظهر بازار را رصد خواهند کرد و در صورت مشاهده هر گونه تخلف به شدت با متخلفین برخورد خواهند کرد.

صفی خانی تصریح کرد: همه فروشندگان که براساس این مصوبه فعالیت صنفی آن‌ها دایر است می‌بایست موازین بهداشتی از جمله دستکش، ماسک و مواد ضدعفونی کننده در محل واحد خود داشته باشند در غیر این صورت از ادامه فعالیت آنها نیز جلوگیری خواهد شد.

وی بیان داشت: بر خود لازم میدانم از اصناف غیر ضرور که همکاری لازم داشته و نسبت به تعطیل کردن مغازه خود اقدام کرده اند، تقدیر و تشکر کنم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از هم استان‌های گرامی خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شماره تلفن ۱۲۴ تماس حاصل کنند.


پیگیری اجرای مصوبه تعطیلی اصناف غیرضروری توسط گشت‌های مشترک – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان – – ۲۰۲۰-۰۳-۲۴ ۰۳:۵۲:۲۵

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.