خانه | سایر استان ها | مرکزی | کاهش ۷۶ درصدی آمار کارگران دارای حقوق معوق مرکزی در پایان سال ۹۸ – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #مرکزی
کاهش ۷۶ درصدی آمار کارگران دارای حقوق معوق مرکزی در پایان سال ۹۸ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کاهش ۷۶ درصدی آمار کارگران دارای حقوق معوق مرکزی در پایان سال ۹۸ – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #مرکزی


به گزارش اقطاع نیوز، محمدتقی آبایی هزاوه روز یکشنبه با بیان مطلب فوق به خبرنگاران، اظهار داشت: تعداد کارگران دارای حقوق معوق استان مرکزی در اسفندماه سال ۹۸ یک‌هزار و ۱۹۷ نفر بود که تعداد این افراد در اسفندماه سال ۹۷ پنج هزار و ۱۱۷ نفر بود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: تعداد شرکت‌های دارای حقوق معوق استان مرکزی در پایان اسفندماه سال ۹۸، ۲۷ واحد رسید که تعداد این واحدها در سال ۹۷، ۵۱ واحد بود.

آبایی تصریح کرد: در سال ۹۸ تعداد ماه‌های معوق حقوق کارگران استان مرکزی ۵۰ درصد کاهش یافت. همچنین از مجموع ۱۲ شهرستان استان مرکزی، هیچ واحدی در پنج شهرستان آشتیان، خنداب، فراهان، کمیجان و محلات دارای حقوق معوق نبودند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی اضافه کرد: شهرستان ساوه با هشت واحد بیشترین سهم در واحدهای دارای حقوق معوق در این استان را در سال ۹۸ به خود اختصاص داد و پس از آن شهرستان اراک با ۶ واحد دارای حقوق معوق در جایگاه دوم قرار داشت.

آبایی عنوان کرد: حقوق کارگران واحدهای بزرگ و مشکل‌دار شهرستان اراک از جمله هپکو و آذرآب تا پایان بهمن‌ماه سال ۹۸ همراه عیدی و پاداش آخر سال این قشر پرداخت شد و حقوق اسفندماه این شرکت‌ها نیز در فروردین‌ماه پرداخت می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی افزود: ۱۲ واحد تولیدی این استان در راستای شیوع ویروس کرونا در اسفندماه سال ۹۸ زودتر از موقع مقرر تعطیل شدند که حقوق و مزایای کارگران این واحدها نیز به صورت کامل پرداخت شد.


کاهش ۷۶ درصدی آمار کارگران دارای حقوق معوق مرکزی در پایان سال ۹۸ – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان – – ۲۰۲۰-۰۳-۲۲ ۱۳:۱۷:۳۸

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.