خانه | سایر استان ها | گلستان | کرونا واحدهای کارگری گلستان را تعطیل نکرد/ارائه ۱۸خدمت الکترونیکی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #گلستان
کرونا واحدهای کارگری گلستان را تعطیل نکرد/ارائه ۱۸خدمت الکترونیکی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کرونا واحدهای کارگری گلستان را تعطیل نکرد/ارائه ۱۸خدمت الکترونیکی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #گلستان


سعید مازندرانی در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: راهکارها و دستورالعمل ها برای پیشگیری از شیوع کرونا به واحدهای صنعتی و معدنی استان ابلاغ شده و اقداماتی برای آموزش، ضدعفونی کردن و تب سنجی در برخی در واحدهای تولیدی استان در حال انجام است.

وی افزود: بازرسی های مستمر به همراه کارشناسان بهداشت از واحدهای صنعتی و معدنی استان در حال انجام است و تاکنون اپیدمی کرونا در واحدهای کارگری استان نداشته ایم و هیچ واحد کارگری به دلیل شیوع کرونا تعطیل نشده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان ادامه داد: بعضی از صنوف در استان به طور خودجوش فعالیت خود را کاهش داده اند و بعضی از کارفرمایان برای پیشگیری از شیوع کرونا به کارگران بالای ۵۰ سال مرخصی باحقوق داده اند.

وی از حمایت‌های بیمه‌ای و پرداخت بیمه بیکاری به کارگران مبتلا به بیماری کرونا خبر داد، اضافه کرد: برای اینکه جامعه کارگری و بازنشستگان استان درگیر بیماری کرونا نشوند ۱۸ خدمت از جمله تمدید خودکار دفترچه درمانی عشایر و روستاییان، حسابرسی، مجامع، مباحث مربوط به نیروی انسانی و تعاون، درخواست‌های کارگری گلستان و … به طور الکترونیکی ارائه می شود.

مازندرانی با اشاره به اینکه صدور تمام مجوزهای مربوط به اشتغال استان الکترونیکی انجام می شود، خاطرنشان کرد: شیوع ویروس کرونا علاوه بر دردسرهای ایجاد شده، بستری را فراهم کرد تا با ارائه خدمات الکترونیک حضور کارگران در واحدهای اداری کمتر شود و تلاش می کنیم روند ارائه خدمات الکترونیک پس از مهار بیماری در استان تداوم یابد.


کرونا واحدهای کارگری گلستان را تعطیل نکرد/ارائه ۱۸خدمت الکترونیکی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان – – ۲۰۲۰-۰۳-۲۳ ۲۱:۱۹:۴۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.