خانه | اجتماعی | کشف ۱۳ هزار ماسک از یک کارگاه تولیدی غیرمجاز در اراک #اجتماعی
کشف 13 هزار ماسک از یک کارگاه تولیدی غیرمجاز در اراک

کشف ۱۳ هزار ماسک از یک کارگاه تولیدی غیرمجاز در اراک #اجتماعی


اقطاع نیوز/مرکزی فرمانده انتظامی استان از شناسایی یک کارگاه غیرمجاز تولید ماسک در حومه شهر اراک خبر داد و گفت: در این عملیات۱۳ هزار عدد ماسک کشف شد.

بر اساس اعلام پلیس، سردار “حسن مفخمی شهرستانی” در این‌باره گفت: با تداوم طرح های عملیاتی پلیس در مبارزه با سودجویان و مخلان ع رضه اقلام و تجهیزات پزشکی، ماموران پلیس امنیت عمومی استان در تحقیقاتی نامحسوس از خروج خارج از عرضه تعدادی ماسک توسط یک دستگاه خودروی سواری از مرکز استان مطلع شدند.

وی افزود: با برنامه ریزی عملیاتی ماموران انتظامی این خودرو در حین خروج از شهرستان اراک شناسایی و متوقف و در بازرسی از آن هزار عدد ماسک کشف شد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در ادامه تحقیقات پلیس مشخص شد که این ماسک ها در یک کارگاه بدون مجوز و هیچ گونه نظارت بهداشتی لازم در حومه شهر اراک تولید می شود.

فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد: با پیگیری های انجام شده، این کارگاه نیز شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی و دعوت از کارشناس صنعت، معدن و تجارت استان مورد بازدید قرار گرفت و تعداد ۱۲ هزار عدد ماسک کشف شد.

سردار مفخمی شهرستانی با بیان این که در این خصوص پرونده ای تشکیل و دو فرد دستگیر شده در این عملیات برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند، خاطر نشان کرد: شهروندان در کلیه ساعات شبانه روز از طریق شماره گیری تلفن ۱۱۰ می توانند هر گونه گزارش و اطلاع در خصوص فعالیت های مخلان عرضه اقلام و تجهیزات پزشکی مورد نیاز آحاد مردم را برای بررسی به پلیس گزارش کنند.

انتهای پیام


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.