خانه | سایر استان ها | یزد | یزد شرایط میزبانی ندارد/کاهش ۸۰ درصدی سفر به استان یزد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #یزد
یزد شرایط میزبانی ندارد/کاهش ۸۰ درصدی سفر به استان یزد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

یزد شرایط میزبانی ندارد/کاهش ۸۰ درصدی سفر به استان یزد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #یزد


به گزارش اقطاع نیوز، محمدعلی طالبی در برنامه زنده تلویزیونی اظهار داشت: به رغم برنامه ریزی ماه‌های اخیر برای میزبانی از مسافران نوروزی، در شرایط کنونی نمی‌توانیم میزبان هموطنانمان باشیم.

وی با بیان اینکه در استان یزد وضعیت خوبی به لحاظ شیوع ویروس کرونا نداریم، عنوان کرد: به همین منظور اقدامات و فعالیت‌هایی برای مدیریت موضوع و پیش بینی تخت‌های بیمارستانی مناسب داشتیم.

طالبی یادآور شد: در ابتدا ۴۰۰ تخت برای بستری بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا پیش بینی شده بود که به ۶۰۰ تخت افزایش یافت و در حال حاضر نیز حدود ۵۰۰ نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

وی با اشاره به آمار افراد مبتلا و فوتی‌های کرونا اظهار داشت: برای مدیریت بیشتر و مقابله با شیوع این ویروس محدودیت‌هایی در سطح استان اعلام کردیم.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: از ۱۰ روز پیش جزو اولین استان‌های کشور بودیم که اقدام به محدود کردن فعالیت اصناف کردیم و با همکاری خوب اصناف، ترددها در سطح شهر به حداقل رسید ضمن اینکه ایستگاه غربالگری در ورودی استان مستقر کردیم و قرنطینه را پیگیری می‌کنیم.

وی با اشاره به کاهش ۸۰ درصدی ورود مسافران به استان یزد نسبت به مدت مشابه سال گذشته عنوان کرد: با مجموعه اقدامات و فعالیت‌ها امیدواریم به ثباتی در زمینه آمار کرونا برسیم.

استاندار یزد اظهار داشت: با وجود برنامه ریزی های انجام شده، امسال میزبانی مهمانان نوروزی برای استان مقدور نیست و بعد از اتمام کرونا به بهترین شکل میزبان هموطنان عزیز خواهیم بود.


یزد شرایط میزبانی ندارد/کاهش ۸۰ درصدی سفر به استان یزد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان – – ۲۰۲۰-۰۳-۲۲ ۱۴:۳۳:۰۴

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.