خانه | سایر استان ها | سمنان | ۹۰ درصد مردم شهرستان مهدی‌شهر پایش غربالگری کرونا شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #سمنان
شناسایی ۶ مورد مشکوک با علائم کرونا در خروجی های گیلان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۹۰ درصد مردم شهرستان مهدی‌شهر پایش غربالگری کرونا شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #سمنان


محمدرضا منتظری در گفتگو با اقطاع نیوز، ضمن بیان اینکه ۹۰ درصد مردم شهرستان مهدی‌شهر پایش غربالگری کرونا شدند، ابراز داشت: در این طرح ضمن تماس با شهروندان تلاش شد تا موارد مشکوک شناسایی و درباره قرنطینه خانگی نکات لازم به مردم اطلاع‌رسانی شود.

وی بابیان اینکه افراد مشکوک مجدد غربالگری و پایش خواهند شد، افزود: با شناسایی موارد مشکوک در مرحله بعد دوباره با این افراد تماس گرفته خواهد شد تا در موارد حاد به مراکز درمانی مراجعه و اگر لازم باشد در بیمارستان بستری شوند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهدی‌شهر بابیان اینکه طرح غربال‌گری کرونا به‌صورت جدی از ۱۹ اسفندماه ۹۸ شروع شد و هنوز نیز ادامه دارد، ابراز داشت: زمانی تماس با شهروندان گرفته می‌شود اطلاعات لازم در اختیار شهروندان قرارگرفته شده و آگاهی بخشی انجام می‌شود و اگر سؤالی هم داشته باشند به آن‌ها پاسخ داده خواهد شد.

منتظری در ادامه تصریح کرد: ۲۷ نفر به‌صورت مستقیم در این طرح درگیر هستند اما با در نظر گرفتن اعضای ستاد حدود ۴۰ نفر در این طرح مشارکت دارند و از سویی تمام مراکز درمانی و خدمات جامع سلامت شهری و روستایی و خانه بهداشت در این طرح همکاری می‌کنند.

وی افزود: سامانه ۴۰۳۰ راهی برای ارتباط مردم با بهداشت و درمان در خصوص بیماری کرونا است و به افراد مضطرب توصیه می‌شود که با روان شناسان آماده پاسخگویی در این سامانه صحبت کنند تا مشکلات، سوالات و نگرانی آن‌ها برطرف شود.


۹۰ درصد مردم شهرستان مهدی‌شهر پایش غربالگری کرونا شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان – – ۲۰۲۰-۰۳-۲۳ ۱۱:۵۷:۵۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.